Product vergelijk (0)

Weergeven 1 t/m 2 van in totaal 2
Ubiquiti Networks UF-MM-1G 1250Mbit/s SFP 850nm Multimode netwerk transceiver module

Ubiquiti Networks UF-MM-1G 1250Mbit/s SFP 850nm Multimode netwerk transceiver module

Ubiquiti Networks UF-MM-1G 1250Mbit/s SFP 850nm Multimode netwerk transceiver moduleOutdoor Fiber In..

27,00€ Excl. BTW: 22,31€

Ubiquiti UF-MM-10G SFP Incl Module

Ubiquiti UF-MM-10G SFP Incl Module

Ubiquiti UF-MM-10G SFP Incl ModuleUF-MM-10G is multimode 10G SFP+ module with 2 LC connectors. Wave ..

49,50€ Excl. BTW: 40,91€

Weergeven 1 t/m 2 van in totaal 2